Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2009-10-21 23:13:00 1824
Khmmm. Nálam feljöhetnek.
Próbálkozz spricnivel. Van egy nagyon fontos alapelv. A következetesség. Amit egyszer megengedtél, az mindig szabad. Ha egyszer is adsz neki kaját, mikor így felszemtelenkedik, akkor annyi. Ha nagyon nyomul, adj neki egy falatot a saját kajálós helyén a saját táljába. De úgy, hogy lássa hogy az asztalról, a tányérodból kapja.
De nem árt ha tudod, hogy a szabály csak addig érvényes, amíg tudja hogy látod :-)
A hozzászólás:
Jeges84 Creative Commons License 2009-10-21 22:50:24 1823
Köszönöm,hogy válaszoltál!Arra nincs valami tipped ,hogy lehet leszoktatni arról ,hogy nem jöjjön fel az asztalra?
Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2009-10-21 21:07:02 1822
Ajánlatos még ivarérés előtt ivartalaníttatni. Így a legnagyobb az esély, hogy sose fog jelölni. Akár már mehet is a kés alá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!