|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2009-10-21 23:13:00
|
1824
|
Khmmm. Nálam feljöhetnek. Próbálkozz spricnivel. Van egy nagyon fontos alapelv. A következetesség. Amit egyszer megengedtél, az mindig szabad. Ha egyszer is adsz neki kaját, mikor így felszemtelenkedik, akkor annyi. Ha nagyon nyomul, adj neki egy falatot a saját kajálós helyén a saját táljába. De úgy, hogy lássa hogy az asztalról, a tányérodból kapja. De nem árt ha tudod, hogy a szabály csak addig érvényes, amíg tudja hogy látod :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Jeges84
2009-10-21 22:50:24
|
1823
|
| Köszönöm,hogy válaszoltál!Arra nincs valami tipped ,hogy lehet leszoktatni arról ,hogy nem jöjjön fel az asztalra? |
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2009-10-21 21:07:02
|
1822
|
| Ajánlatos még ivarérés előtt ivartalaníttatni. Így a legnagyobb az esély, hogy sose fog jelölni. Akár már mehet is a kés alá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|