Keresés

Részletes keresés

Jeges84 Creative Commons License 2009-10-21 22:50:24 1823
Köszönöm,hogy válaszoltál!Arra nincs valami tipped ,hogy lehet leszoktatni arról ,hogy nem jöjjön fel az asztalra?
A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2009-10-21 21:07:02 1822
Ajánlatos még ivarérés előtt ivartalaníttatni. Így a legnagyobb az esély, hogy sose fog jelölni. Akár már mehet is a kés alá.
Előzmény:
Jeges84 Creative Commons License 2009-10-21 20:45:19 1821
Sziasztok!
Boldog tulajdonosa vagyok egy sziámi kandúr macskának.Fóka színű nagyon aktív játékos és ragaszkodó.De örökké mikor az ölemben van akkor harapdál és karmol ezt miért csinálja?És ez el fog majd múlni?Ja és hogyan lehet leszoktatni hogy ne jöjjön fel az asztalra mikor eszek?És ha ivartalanítom akkor is jelölni fog a lakásban ?Mert nem szeretném hogy oroszlán barlang legyen a lakásból:Most 4 hónapos a kis Lucifer de nagyon imádom eddig még nem volt macskám de sokat vagyok itthon egyedül és a szülök megleptek evvel a cicával.Hát nem voltam elragadtatta ,de pár nap és nagyon össze haverkodtunk azóta mindig ott van mellettem egy kis igazi rosszaság.Kérdésem az lenne mikor heréltessem ki és hogy utána fog e spriccelni a lakásban?Elöre is köszönöm a segítségeket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!