|
|
|
|
 |
Jeges84
2009-10-21 22:50:24
|
1823
|
| Köszönöm,hogy válaszoltál!Arra nincs valami tipped ,hogy lehet leszoktatni arról ,hogy nem jöjjön fel az asztalra? |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2009-10-21 21:07:02
|
1822
|
| Ajánlatos még ivarérés előtt ivartalaníttatni. Így a legnagyobb az esély, hogy sose fog jelölni. Akár már mehet is a kés alá. |
|
Előzmény:
 |
Jeges84
2009-10-21 20:45:19
|
1821
|
Sziasztok! Boldog tulajdonosa vagyok egy sziámi kandúr macskának.Fóka színű nagyon aktív játékos és ragaszkodó.De örökké mikor az ölemben van akkor harapdál és karmol ezt miért csinálja?És ez el fog majd múlni?Ja és hogyan lehet leszoktatni hogy ne jöjjön fel az asztalra mikor eszek?És ha ivartalanítom akkor is jelölni fog a lakásban ?Mert nem szeretném hogy oroszlán barlang legyen a lakásból:Most 4 hónapos a kis Lucifer de nagyon imádom eddig még nem volt macskám de sokat vagyok itthon egyedül és a szülök megleptek evvel a cicával.Hát nem voltam elragadtatta ,de pár nap és nagyon össze haverkodtunk azóta mindig ott van mellettem egy kis igazi rosszaság.Kérdésem az lenne mikor heréltessem ki és hogy utána fog e spriccelni a lakásban?Elöre is köszönöm a segítségeket? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|