Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2009-10-22 02:20:49 915
Nem ismerem őt személyesen, sajnos, és a tatabányai boltban is tizenéves gyerekként voltam utoljára.
A hozzászólás:
szega Creative Commons License 2009-10-21 08:11:55 914

Erről a tatabányai boltról nem tudok, de az nem jelent semmit. Csak párszor találkoztam vele. Olyan... korpulens ember, no. :)))

Rá gondolsz?

Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2009-10-21 03:41:28 913
Nekem meg az, hogy Tatabányán van (volt?) állatkereskedése, az elsők közt volt az országban, akiknél mindenféle egzotikus hüllőket lehetett kapni.

Talán keverem valakivel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!