|
|
|
|
 |
szega
2009-10-21 08:11:55
|
914
|
Erről a tatabányai boltról nem tudok, de az nem jelent semmit. Csak párszor találkoztam vele. Olyan... korpulens ember, no. :)))
Rá gondolsz? |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2009-10-21 03:41:28
|
913
|
Nekem meg az, hogy Tatabányán van (volt?) állatkereskedése, az elsők közt volt az országban, akiknél mindenféle egzotikus hüllőket lehetett kapni.
Talán keverem valakivel? |
|
Előzmény:
 |
szega
2009-10-19 10:48:01
|
910
|
| Géza nem valahol Budaörsön lakik? Nekem ez rémlik... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|