Keresés

Részletes keresés

szega Creative Commons License 2009-10-21 08:11:55 914

Erről a tatabányai boltról nem tudok, de az nem jelent semmit. Csak párszor találkoztam vele. Olyan... korpulens ember, no. :)))

Rá gondolsz?

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2009-10-21 03:41:28 913
Nekem meg az, hogy Tatabányán van (volt?) állatkereskedése, az elsők közt volt az országban, akiknél mindenféle egzotikus hüllőket lehetett kapni.

Talán keverem valakivel?
Előzmény:
szega Creative Commons License 2009-10-19 10:48:01 910
Géza nem valahol Budaörsön lakik? Nekem ez rémlik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!