|
|
|
|
 |
ikarepma
2009-10-20 14:43:49
|
2439
|
| Én arra gondoltam hogy ha az infra szűrő mögé közvetlen belehetne tenni azt az üveget amit az érzékelőn kellne cserélni akkor nem kellene szétszedni a masinát, de ugye akkor nem látni mit is akarunk fotózni (ez nem volt észben) :) |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2009-10-20 13:24:16
|
2438
|
| Gondolom tényleg nem. Ha van kedved, derítsük ki, mire gondol a másik. |
|
Előzmény:
 |
ikarepma
2009-10-20 09:19:01
|
2437
|
| Nem teljesen egyről beszélünk szerintem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|