Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-10-20 13:24:16 2438
Gondolom tényleg nem. Ha van kedved, derítsük ki, mire gondol a másik.
A hozzászólás:
ikarepma Creative Commons License 2009-10-20 09:19:01 2437
Nem teljesen egyről beszélünk szerintem.
Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2009-10-20 01:11:25 2433
De mögé minek egy üveg? Az üveg a szenzort védi, emiatt oda kell tenni (más miatt is, de ez itt nem érdekes)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!