|
|
|
|
 |
ikarepma
2009-10-20 09:18:08
|
2436
|
Ez egy nyomós érv elfogadom. :)
Canon s3 is-nél akkor elméletileg megoldható lenne úgy? |
|
 |
telescoper
2009-10-20 01:17:43
|
2434
|
| Valóban lehet normál fényben is fotózni. Az én 300d-mmel a fehéregyensúly beállításával is majdnem normális a kép. Meg amit írtál, azzal a proggal is majdnem normális csak. Szóval lehet, ez igaz, de minek, ha az eredmény nem az igazi. |
|
A hozzászólás:
 |
panabubus
2009-10-20 00:58:21
|
2432
|
DE igen. Viszont nem árt ha látja is az ember, a céltárgyat, élességet, stb. Ezért egyszerűbb a helyzet egy kompaktnál, mert ott a keresőben az elektronika által alkotott képet látod. Tükrösnél meg a ténylegest. Ezért kell a CMOS elé tenni a szűárőt, mert akkor a keresőben látsz is valamit..:)
Egyébként amit telescoper írt lejjebb, hogy "herélt" géppel csak ir-képet lehet fotózni azt cáfolom.. Valamelyik CD-men a régi időkből van egy progi, amivel a "hotmirrortalan" gép szűrő nélküli képeit helyre lehetett húzni majdnem teljesen. Azért majdnem, mert a fekete az nem volt azért fekete, de pl. b&w-be fordítva egész elfogadhatóak lettek a képek, úgyhogy az S3 annak idején "univerzális" is volt valamelyest. |
|
Előzmény:
 |
ikarepma
2009-10-20 00:25:10
|
2431
|
| de azt a képet az obi adja nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|