|
|
|
|
 |
panabubus
2009-10-20 00:58:21
|
2432
|
DE igen. Viszont nem árt ha látja is az ember, a céltárgyat, élességet, stb. Ezért egyszerűbb a helyzet egy kompaktnál, mert ott a keresőben az elektronika által alkotott képet látod. Tükrösnél meg a ténylegest. Ezért kell a CMOS elé tenni a szűárőt, mert akkor a keresőben látsz is valamit..:)
Egyébként amit telescoper írt lejjebb, hogy "herélt" géppel csak ir-képet lehet fotózni azt cáfolom.. Valamelyik CD-men a régi időkből van egy progi, amivel a "hotmirrortalan" gép szűrő nélküli képeit helyre lehetett húzni majdnem teljesen. Azért majdnem, mert a fekete az nem volt azért fekete, de pl. b&w-be fordítva egész elfogadhatóak lettek a képek, úgyhogy az S3 annak idején "univerzális" is volt valamelyest. |
|
A hozzászólás:
 |
ikarepma
2009-10-20 00:25:10
|
2431
|
| de azt a képet az obi adja nem? |
|
Előzmény:
 |
panabubus
2009-10-19 23:46:13
|
2428
|
| A "szűrő mögötti" képet látod (illetve éppen hogy nem) a tükrön keresztül a keresőben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|