Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2009-10-20 00:58:21 2432
DE igen. Viszont nem árt ha látja is az ember, a céltárgyat, élességet, stb.
Ezért egyszerűbb a helyzet egy kompaktnál, mert ott a keresőben az elektronika által alkotott képet látod. Tükrösnél meg a ténylegest. Ezért kell a CMOS elé tenni a szűárőt, mert akkor a keresőben látsz is valamit..:)

Egyébként amit telescoper írt lejjebb, hogy "herélt" géppel csak ir-képet lehet fotózni azt cáfolom.. Valamelyik CD-men a régi időkből van egy progi, amivel a "hotmirrortalan" gép szűrő nélküli képeit helyre lehetett húzni majdnem teljesen. Azért majdnem, mert a fekete az nem volt azért fekete, de pl. b&w-be fordítva egész elfogadhatóak lettek a képek, úgyhogy az S3 annak idején "univerzális" is volt valamelyest.
A hozzászólás:
ikarepma Creative Commons License 2009-10-20 00:25:10 2431
de azt a képet az obi adja nem?
Előzmény:
panabubus Creative Commons License 2009-10-19 23:46:13 2428
A "szűrő mögötti" képet látod (illetve éppen hogy nem) a tükrön keresztül a keresőben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!