|
|
|
|
 |
telescoper
2009-10-20 01:11:25
|
2433
|
| De mögé minek egy üveg? Az üveg a szenzort védi, emiatt oda kell tenni (más miatt is, de ez itt nem érdekes) |
|
A hozzászólás:
 |
ikarepma
2009-10-20 00:24:28
|
2430
|
| nem az érzékelő előtti szűrőre gondoltam hanem amit az obira teszünk infraszűrőt arra |
|
Előzmény:
 |
telescoper
2009-10-19 23:59:34
|
2429
|
Az érzékelő előtti szűrőnek, üvegnek a szűrésen (üveg esetén nem szűrésnek) kívül van még egy funkciója. Fogja a koszt. Egy üveglapot viszonylag nyugodtan lehet tisztogatni. De mit tennél kosz esetén az érzékelő felületével? (mert azt tudni kell, hogy a szenzortisztítás alatt nem közvetlenül a szenzor tisztítása értendő, hanem az előtte lévő szűrő tisztítása) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|