Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-10-20 01:11:25 2433
De mögé minek egy üveg? Az üveg a szenzort védi, emiatt oda kell tenni (más miatt is, de ez itt nem érdekes)
A hozzászólás:
ikarepma Creative Commons License 2009-10-20 00:24:28 2430
nem az érzékelő előtti szűrőre gondoltam hanem amit az obira teszünk infraszűrőt arra
Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2009-10-19 23:59:34 2429
Az érzékelő előtti szűrőnek, üvegnek a szűrésen (üveg esetén nem szűrésnek) kívül van még egy funkciója. Fogja a koszt. Egy üveglapot viszonylag nyugodtan lehet tisztogatni. De mit tennél kosz esetén az érzékelő felületével?
(mert azt tudni kell, hogy a szenzortisztítás alatt nem közvetlenül a szenzor tisztítása értendő, hanem az előtte lévő szűrő tisztítása)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!