|
|
|
|
 |
telescoper
2009-10-19 23:59:34
|
2429
|
Az érzékelő előtti szűrőnek, üvegnek a szűrésen (üveg esetén nem szűrésnek) kívül van még egy funkciója. Fogja a koszt. Egy üveglapot viszonylag nyugodtan lehet tisztogatni. De mit tennél kosz esetén az érzékelő felületével? (mert azt tudni kell, hogy a szenzortisztítás alatt nem közvetlenül a szenzor tisztítása értendő, hanem az előtte lévő szűrő tisztítása) |
|
 |
panabubus
2009-10-19 23:46:13
|
2428
|
| A "szűrő mögötti" képet látod (illetve éppen hogy nem) a tükrön keresztül a keresőben. |
|
A hozzászólás:
 |
ikarepma
2009-10-19 23:17:52
|
2426
|
A szűrő mögé nem helyezhető így egy erre célra kivágott üveg?
Mindenképpen az érzékelő elé kell közvetlen tenni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|