Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2009-10-19 21:36:34 2422
Na, fasza... megint hozza a formáját a fórum-motor. :(
4 perc alatt ment át a post, az is duplán..:S

A fele meg lemaradt: :S

Azt írtam még hozzá? minek most infrásítani, itt a tél. A fák úgyis fehérek lesznek, a csajok meg már felöltöztek.
A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2009-10-19 21:32:41 2421
MInt egyszer már írtam régebben: a Városmajor u.-ban a távcsövs-boltban fillérekért adtak mikroszkóp-tárgylemez üveget. A CANON S3-ban tökéletesen funkcionált. MIndössze a bevágásssal volt némi babramunka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!