|
|
|
|
 |
panabubus
2009-10-19 21:36:34
|
2422
|
Na, fasza... megint hozza a formáját a fórum-motor. :( 4 perc alatt ment át a post, az is duplán..:S
A fele meg lemaradt: :S
Azt írtam még hozzá? minek most infrásítani, itt a tél. A fák úgyis fehérek lesznek, a csajok meg már felöltöztek. |
|
A hozzászólás:
 |
panabubus
2009-10-19 21:32:41
|
2421
|
| MInt egyszer már írtam régebben: a Városmajor u.-ban a távcsövs-boltban fillérekért adtak mikroszkóp-tárgylemez üveget. A CANON S3-ban tökéletesen funkcionált. MIndössze a bevágásssal volt némi babramunka. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|