Keresés

Részletes keresés

fotoblog Creative Commons License 2009-10-19 21:37:05 2423
Nem a tiszta üveg az érdekes, hanem a hotmirror helyére berakott IR szűrő. Igaz, akkor a hagyományos fotózás kilőve a géppel... Viszont tükrös gépnél átlátsz a keresőn, ami kívülről feltekert szűrővel nem adatik meg. Más ötlet a 180 dolláros ajánlaton kívül?
telescoper Creative Commons License 2009-10-19 21:11:12 2419
Nekem magyarországi optikai cég készített a Canon 300d-m be való üveget T-réteggel. Az ára (nem emlékszem pontosan). kb 5 ezer magyar forint volt. Lehet persze, hogy másnak drágábban adná, mivel ezer éve ismerjük egymást. Ha érdekel, akkor írj mailt, megkérdezem a gyártót, hogy foglakozik-e még evvel, ha igen és megadhatom az elérhetőségét, összehozlak titeket.
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-19 20:59:11 2418
Mielőtt 180 dolcsiért rendelsz tiszta üveget... mások azt írták, hogy egy 3mm vastag sima üveggel is lehet helyettesíteni. Persze azért valamilyen minőséget el kell érnie, de ilyen 20 font körül találtam az egyik oldaon, ami elvlieg meg is felelhet a célra. Az azért olcsóbb :)
Előzmény:
fotoblog Creative Commons License 2009-10-19 15:58:08 2417
Köszi szépen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!