|
|
|
|
 |
ikarepma
2009-10-19 15:22:03
|
2414
|
Köcce.
Azt gondoltam bonyolultabb dolog, de gar miatt valóban nem ugrok neki, megnézem mit tud alapból ha nem sokat akkor keresek más olyan témakört ami egyszerűbb hátterű.
|
|
 |
scarabaeus
2009-10-19 13:46:49
|
2413
|
| (Na és persze a képregény első kockáján veszik el a garancia. :-) ) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
ikarepma
2009-10-19 10:23:17
|
2409
|
Hali!
Annyira nem akarok belemerülni, hogy vegyek egy gépet hozzá.
Milyen módosításokat kell amúgy csinálni rajta? Nem akarom babrálni csak kérdezem.
Köszönöm az infókat.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|