Keresés

Részletes keresés

DimensionSeven Creative Commons License 2009-10-19 13:38:18 2412

http://www.lifepixel.com/ir-tutorials/nikon-d50-digital-infrared-conversion-instructions.htm 

ilyesmiket. ;)

A hozzászólás:
ikarepma Creative Commons License 2009-10-19 10:23:17 2409
Hali!

Annyira nem akarok belemerülni, hogy vegyek egy gépet hozzá.

Milyen módosításokat kell amúgy csinálni rajta? Nem akarom babrálni csak kérdezem.


Köszönöm az infókat.
Előzmény:
DimensionSeven Creative Commons License 2009-10-19 10:13:15 2408

Szia!

Nikonra sok jó, hotspot mentes obi van (18-55 mkI és mkII, valszeg a VR is; 18-105VR, 18-200VR, 70-300VR, 10-24, 16-85VR), csak az a baj, hogy nem egyformán fókuszálják az infrafényt.

Zársebességről annyit, hogy jó fényviszonyok (déli napsütés) mellett is kb. fél-egy perces záridőkre számíts. Valós idejűhöz át kell alakítani/alakíttatni a vázat (nekem van egy infrásított D50-em, ha érdekel, hamarosan eladósorba kerül...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!