|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ikarepma
2009-10-19 10:23:17
|
2409
|
Hali!
Annyira nem akarok belemerülni, hogy vegyek egy gépet hozzá.
Milyen módosításokat kell amúgy csinálni rajta? Nem akarom babrálni csak kérdezem.
Köszönöm az infókat.
|
|
Előzmény:
 |
DimensionSeven
2009-10-19 10:13:15
|
2408
|
Szia!
Nikonra sok jó, hotspot mentes obi van (18-55 mkI és mkII, valszeg a VR is; 18-105VR, 18-200VR, 70-300VR, 10-24, 16-85VR), csak az a baj, hogy nem egyformán fókuszálják az infrafényt.
Zársebességről annyit, hogy jó fényviszonyok (déli napsütés) mellett is kb. fél-egy perces záridőkre számíts. Valós idejűhöz át kell alakítani/alakíttatni a vázat (nekem van egy infrásított D50-em, ha érdekel, hamarosan eladósorba kerül...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|