Keresés

Részletes keresés

ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-18 12:01:06 2403
Köszi az infót. Mindenesetre megnyugtat, hogy nem kell megreszelni a 10D-t. Kifejezetten azért szereztem be, hogy legyen egy gép, ami át lesz alakítva infrára. Mondjuk ettől még lehet, hogy ki kellene cserélni tiszta üvegre a hotmirrort... Valaki foglalkozik ilyennel? :) Én hozzá nem nyúlok az tuti.
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2009-10-18 11:51:42 2402
5-10 másodperc körüli idők vannak a képeiden, az teljesen gyárinak tűnik. A 10D idejében például a Nikon D70-nel nyáron kézből is lehetett lőni, mert 1/30 körüli időket adott egy 720nm-es szűrővel. Egyébként a Canon mindig erősebb IR vágószűrőt használ, ez mostanában úgy tűnik hatványozottan igaz :(
Előzmény:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-18 11:33:07 2401
Eszembe jutott nekem is :) Csak az az érdekes, hogy ekkora eltérés van a két gép között, ezért is tettem fel a kérdést, hogy vajon gyári a 10D vagy berhelt. De akkor valószínűleg gyári, csak más...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!