|
|
|
|
 |
madgie
2009-10-18 11:51:42
|
2402
|
| 5-10 másodperc körüli idők vannak a képeiden, az teljesen gyárinak tűnik. A 10D idejében például a Nikon D70-nel nyáron kézből is lehetett lőni, mert 1/30 körüli időket adott egy 720nm-es szűrővel. Egyébként a Canon mindig erősebb IR vágószűrőt használ, ez mostanában úgy tűnik hatványozottan igaz :( |
|
A hozzászólás:
 |
ZolaTeso
2009-10-18 11:33:07
|
2401
|
| Eszembe jutott nekem is :) Csak az az érdekes, hogy ekkora eltérés van a két gép között, ezért is tettem fel a kérdést, hogy vajon gyári a 10D vagy berhelt. De akkor valószínűleg gyári, csak más... |
|
Előzmény:
 |
madgie
2009-10-18 11:10:42
|
2400
|
| Akkor infrára a 10D-t használd :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|