Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2009-10-18 11:51:42 2402
5-10 másodperc körüli idők vannak a képeiden, az teljesen gyárinak tűnik. A 10D idejében például a Nikon D70-nel nyáron kézből is lehetett lőni, mert 1/30 körüli időket adott egy 720nm-es szűrővel. Egyébként a Canon mindig erősebb IR vágószűrőt használ, ez mostanában úgy tűnik hatványozottan igaz :(
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-18 11:33:07 2401
Eszembe jutott nekem is :) Csak az az érdekes, hogy ekkora eltérés van a két gép között, ezért is tettem fel a kérdést, hogy vajon gyári a 10D vagy berhelt. De akkor valószínűleg gyári, csak más...
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2009-10-18 11:10:42 2400
Akkor infrára a 10D-t használd :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!