Keresés

Részletes keresés

ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-18 11:33:07 2401
Eszembe jutott nekem is :) Csak az az érdekes, hogy ekkora eltérés van a két gép között, ezért is tettem fel a kérdést, hogy vajon gyári a 10D vagy berhelt. De akkor valószínűleg gyári, csak más...
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2009-10-18 11:10:42 2400
Akkor infrára a 10D-t használd :)
Előzmény:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-18 11:04:40 2399
No igen, a 40D infrára a használhatatlanság határát súrolja. 10D-vel persze nem kézből nyomom, elég kőembernek kellene lennem, hogy kitartsam a gépet remegés nélkül :)

És a 10D...

http://zola.2600.hu/IR2/

36-46 720-as szűrő.
51-55 850-es szűrő.
56-59 950-es szűrő.

Exif benne van mindben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!