|
|
|
|
 |
ZolaTeso
2009-10-18 11:33:07
|
2401
|
| Eszembe jutott nekem is :) Csak az az érdekes, hogy ekkora eltérés van a két gép között, ezért is tettem fel a kérdést, hogy vajon gyári a 10D vagy berhelt. De akkor valószínűleg gyári, csak más... |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2009-10-18 11:10:42
|
2400
|
| Akkor infrára a 10D-t használd :) |
|
Előzmény:
 |
ZolaTeso
2009-10-18 11:04:40
|
2399
|
No igen, a 40D infrára a használhatatlanság határát súrolja. 10D-vel persze nem kézből nyomom, elég kőembernek kellene lennem, hogy kitartsam a gépet remegés nélkül :)
És a 10D...
http://zola.2600.hu/IR2/
36-46 720-as szűrő. 51-55 850-es szűrő. 56-59 950-es szűrő.
Exif benne van mindben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|