Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2009-10-18 11:10:42 2400
Akkor infrára a 10D-t használd :)
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-18 11:04:40 2399
No igen, a 40D infrára a használhatatlanság határát súrolja. 10D-vel persze nem kézből nyomom, elég kőembernek kellene lennem, hogy kitartsam a gépet remegés nélkül :)

És a 10D...

http://zola.2600.hu/IR2/

36-46 720-as szűrő.
51-55 850-es szűrő.
56-59 950-es szűrő.

Exif benne van mindben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!