Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2009-10-18 10:52:18 2398
40D-nek több perces expó kell, teljesen sz*r infrára, tapasztaltam. 10D-vel viszont nicns tapasztalatom, bár valószínű, hogy azzal sem kézből nyomod majd (hacsak nem buherált) :)
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-18 10:13:43 2397
Csak a vázat cseréltem le 40D-ről 10D-re, az objektív maradt a 17-40. 40D-vel készült képet fel sem tettem, mert használhatatlan a 10D-hez képest. Viszont ma reggel sütött a nap pár órát, próbálgattam az "új" gépet. Kiderül, mit lehet vele kezdeni.
Előzmény:
garfieldka* Creative Commons License 2009-10-18 08:59:17 2396
Ugyanaz az objektív volt mindkét gépen? Mert sok objektív nem alkalmas infrázásra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!