|
|
|
|
 |
madgie
2009-10-18 10:52:18
|
2398
|
| 40D-nek több perces expó kell, teljesen sz*r infrára, tapasztaltam. 10D-vel viszont nicns tapasztalatom, bár valószínű, hogy azzal sem kézből nyomod majd (hacsak nem buherált) :) |
|
A hozzászólás:
 |
ZolaTeso
2009-10-18 10:13:43
|
2397
|
| Csak a vázat cseréltem le 40D-ről 10D-re, az objektív maradt a 17-40. 40D-vel készült képet fel sem tettem, mert használhatatlan a 10D-hez képest. Viszont ma reggel sütött a nap pár órát, próbálgattam az "új" gépet. Kiderül, mit lehet vele kezdeni. |
|
Előzmény:
 |
garfieldka*
2009-10-18 08:59:17
|
2396
|
| Ugyanaz az objektív volt mindkét gépen? Mert sok objektív nem alkalmas infrázásra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|