|
|
|
|
 |
imiapek
2009-10-25 16:37:41
|
46
|
| Nem értem, hogy mért nem jó az mcgoat-os. Nincs benne lencse, ergó nem tök mind1??? Soligor ráadásul nem jó ef-s obikhoz. Tényleg nem értem. |
|
 |
cdl1
2009-10-16 21:24:22
|
44
|
Szia. Sajnos nem tudok segíteni, semmi ilyesmim nincs.
|
|
A hozzászólás:
 |
Sanon40D
2009-10-16 21:14:23
|
43
|
Szia,nincs véletlen egy C.vagy soligor közgyűrű sorod a 100-as makrómra próbaképpen? |
|
Előzmény:
 |
cdl1
2009-10-16 18:02:48
|
42
|
| Köszönöm, ilyesmire gondoltam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|