|
|
|
|
 |
bbeci
2009-10-16 17:35:37
|
4378
|
Rendben van.Én a komplettabb motor tetején lévő bütyköstengelyre felfűzött dolgokra gondoltam.Tehát akkor az a nagyon rozsdamart üres blokk is komplett csak darabokban van.
Hát ha ez a helyzet,akkor annyit kérnék hogy mérje le a fogaskerék átmérőjét és a belső furatot,azért hogy kiderüljön biztos passzol-e az én 6 lóerős motoromhoz.
Ezekkel az adatokkal,meg a kis fogaskerékkel már meg lehet csináltatni a kereket.
Köszönöm!
|
|
A hozzászólás:
 |
Oldengine
2009-10-16 16:25:15
|
4377
|
| Megnéztem a dolgokat, ez egy 3 lóerős IHC, megvan a dekni fogaskerékkel együtt, de a motor is megvan hozzá, mágnes igaz nincs de a többi rész jól megvan ráadásul nem rossz állapotú. Emiatt nem akarom megbontani, de egyben eladó. Gondolom hasonló helyzetben te is így döntenél. Ha eljössz szivesen megmutatom . A fogaskereket lehetne gyártani nem bonyolult. |
|
Előzmény:
 |
bbeci
2009-10-13 08:17:45
|
4361
|
| Hát nem tudom.Van már itt két motor ami arra vár hogy egyszer meginduljon,egyenlőre velük foglalkozom.De tetszik a motor,még ha találnék is hogy hoznám át a határon... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|