Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2009-10-16 15:14:37 40
Nyílván viccnek szántam, ott volt a szmájli.
A hozzászólás:
pano78 Creative Commons License 2009-10-16 07:17:03 39
Gondolom úgy értette h jobb-e a Nikon ugyanolyan gy.távú lencséje h 100-al többe kerül!
Nyilván nem akar Nikonra Canon obit tenni,és fordítva!
Sosem értettem a fórumon ezt a kicsavargatást...
Előzmény:
Digit79 Creative Commons License 2009-10-15 23:03:48 35
"Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet?"

Nem éri meg, vegyél Canont, még ha Nikon vázad is van! :)
Ezt úgy kérdezed, mintha lenne választása egy Canon tulajnak, hogy esetleg a "jobb" Nikon obit vegye, vagy egy Nikonosnak, hogy az "olcsó" Canon objektívet vegye pl. a D300-ra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!