|
|
|
|
 |
Digit79
2009-10-16 15:14:37
|
40
|
| Nyílván viccnek szántam, ott volt a szmájli. |
|
A hozzászólás:
 |
pano78
2009-10-16 07:17:03
|
39
|
Gondolom úgy értette h jobb-e a Nikon ugyanolyan gy.távú lencséje h 100-al többe kerül! Nyilván nem akar Nikonra Canon obit tenni,és fordítva! Sosem értettem a fórumon ezt a kicsavargatást... |
|
Előzmény:
 |
Digit79
2009-10-15 23:03:48
|
35
|
"Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet?"
Nem éri meg, vegyél Canont, még ha Nikon vázad is van! :) Ezt úgy kérdezed, mintha lenne választása egy Canon tulajnak, hogy esetleg a "jobb" Nikon obit vegye, vagy egy Nikonosnak, hogy az "olcsó" Canon objektívet vegye pl. a D300-ra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|