|
|
|
|
 |
nord
2009-10-16 16:02:35
|
41
|
| A Nikkor 17-55 egy tank építési minőséget ad. |
|
A hozzászólás:
 |
cdl1
2009-10-15 23:41:11
|
38
|
Nem, úgy kérdeztem, mintha rendszerben gondolkodnék. (váz+1-2 obi) Van választás, válthatsz rendszert.
|
|
Előzmény:
 |
Digit79
2009-10-15 23:03:48
|
35
|
"Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet?"
Nem éri meg, vegyél Canont, még ha Nikon vázad is van! :) Ezt úgy kérdezed, mintha lenne választása egy Canon tulajnak, hogy esetleg a "jobb" Nikon obit vegye, vagy egy Nikonosnak, hogy az "olcsó" Canon objektívet vegye pl. a D300-ra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|