Keresés

Részletes keresés

nord Creative Commons License 2009-10-16 16:02:35 41
A Nikkor 17-55 egy tank építési minőséget ad.
A hozzászólás:
cdl1 Creative Commons License 2009-10-15 23:41:11 38
Nem, úgy kérdeztem, mintha rendszerben gondolkodnék.
(váz+1-2 obi)
Van választás, válthatsz rendszert.
Előzmény:
Digit79 Creative Commons License 2009-10-15 23:03:48 35
"Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet?"

Nem éri meg, vegyél Canont, még ha Nikon vázad is van! :)
Ezt úgy kérdezed, mintha lenne választása egy Canon tulajnak, hogy esetleg a "jobb" Nikon obit vegye, vagy egy Nikonosnak, hogy az "olcsó" Canon objektívet vegye pl. a D300-ra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!