Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 23:31:29 36
Hát, el tudom képzelni :)))
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-10-15 22:14:32 33
Hú, abban profi vagyok! (nem a csillagászatban, hanem abban, hogy a csillagászathoz nem értő emberrel vitatkozzak! Nem is hiszed, hányszor fordult már elő, hogy érdeklődő kérdezett valamit, tudtam a választ, így válaszoltam, de szerinte hülyeséget mondtam. Csúcs ez az érzés, így foglahatnám össze.)
Előzmény:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:00:04 23
Vitatkoznék én veled a csillagászatról, csak kár, hogy nem értek hozzá :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!