|
|
|
|
 |
61antana
2009-10-15 23:31:29
|
36
|
| Hát, el tudom képzelni :))) |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2009-10-15 22:14:32
|
33
|
| Hú, abban profi vagyok! (nem a csillagászatban, hanem abban, hogy a csillagászathoz nem értő emberrel vitatkozzak! Nem is hiszed, hányszor fordult már elő, hogy érdeklődő kérdezett valamit, tudtam a választ, így válaszoltam, de szerinte hülyeséget mondtam. Csúcs ez az érzés, így foglahatnám össze.) |
|
Előzmény:
 |
61antana
2009-10-15 21:00:04
|
23
|
| Vitatkoznék én veled a csillagászatról, csak kár, hogy nem értek hozzá :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|