|
|
|
|
 |
Digit79
2009-10-15 23:03:48
|
35
|
"Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet?"
Nem éri meg, vegyél Canont, még ha Nikon vázad is van! :) Ezt úgy kérdezed, mintha lenne választása egy Canon tulajnak, hogy esetleg a "jobb" Nikon obit vegye, vagy egy Nikonosnak, hogy az "olcsó" Canon objektívet vegye pl. a D300-ra. |
|
A hozzászólás:
 |
cdl1
2009-10-15 22:06:05
|
32
|
Lenne egy kérdésem. (multkor az árazás kapcsán felmerült a Canon 17-55 2.8 IS VS Nikon 17-55, a Nikon egy százassal drágább )
Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet? Vagy egyszerüen csak így sikerült az árcédula:) Gondolom mindkettő APS-C-re készült, bár ezt csak tippelem.
(nem szeretnék hitvitát, egyszerüen csak azóta is motoszkál bennem a kérdés) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|