Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2009-10-15 23:03:48 35
"Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet?"

Nem éri meg, vegyél Canont, még ha Nikon vázad is van! :)
Ezt úgy kérdezed, mintha lenne választása egy Canon tulajnak, hogy esetleg a "jobb" Nikon obit vegye, vagy egy Nikonosnak, hogy az "olcsó" Canon objektívet vegye pl. a D300-ra.
A hozzászólás:
cdl1 Creative Commons License 2009-10-15 22:06:05 32
Lenne egy kérdésem.
(multkor az árazás kapcsán felmerült a Canon 17-55 2.8 IS VS Nikon 17-55, a Nikon egy százassal drágább )

Jobb is a kép vagy az építési minősége a Nikonnak, megéri a többletet?
Vagy egyszerüen csak így sikerült az árcédula:)
Gondolom mindkettő APS-C-re készült, bár ezt csak tippelem.

(nem szeretnék hitvitát, egyszerüen csak azóta is motoszkál bennem a kérdés)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!