Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 23:33:07 37
Néha sajnos az árat nem lehet kikerülni.
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2009-10-15 21:44:48 31
Az nekem nagyon fontos, hogy a "jó minőségű - drága - még elérhető" jelző trióból a középsőt lehetőleg mellőzzem! :)
Előzmény:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:22:06 29
135L most is egy kurva jó objektív, eddig semmi rosszat nem tudok rá mondani.
Jó üvegek nálam is szempont.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!