|
|
|
|
 |
seeman
2009-10-15 21:44:48
|
31
|
| Az nekem nagyon fontos, hogy a "jó minőségű - drága - még elérhető" jelző trióból a középsőt lehetőleg mellőzzem! :) |
|
A hozzászólás:
 |
61antana
2009-10-15 21:22:06
|
29
|
135L most is egy kurva jó objektív, eddig semmi rosszat nem tudok rá mondani. Jó üvegek nálam is szempont. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2009-10-15 21:17:47
|
27
|
Nekem sose fájt a fogam a csúcsminőségre, elég a jó, vagy nagyon jó is. Ha egy objektívért négyszer-ötször annyit adsz, mint egy valamivel kisebb fényerejűért, ami alig dolgozik gyengébben, azt luxusnak nevezem.... Jellemző páros a 85 f1,8 vs 85 f1,2
Luxusobjektívem csak az a 24L volt. A 135 f2L már jóval olcsóbban jött és bőven megérte az árát. Tkp. azon spóroltam, hogy inkább legyen kevesebb üvegem, de azok jók legyenek. Most is ez a fő szempont. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|