Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:23:26 30
Ja, ráadásul pont Téged :)
A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2009-10-15 21:20:09 28
Portréztál te már TS obival is. :)
Előzmény:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:06:44 24
Nem baj, ha van OFF. Akkor legalább olvasmányos lesz a topic. :)

Hát...a 24L-ből sem az egyest, sem a kettest nem tartom kimagasló obinak. Tehát, nem mondanám, hogy a canon ott van a csúcson. Képminőségileg a 24TS-E II a csúcs. Nekem tetszik a nikkor 14-24-es, de 24mm-en jobb az előbb említett tilt-shift, mint nikon. Viszont ezt azért nem lehet általános célokra használni (24TS-E II-t).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!