|
|
|
|
 |
61antana
2009-10-15 21:22:06
|
29
|
135L most is egy kurva jó objektív, eddig semmi rosszat nem tudok rá mondani. Jó üvegek nálam is szempont. |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2009-10-15 21:17:47
|
27
|
Nekem sose fájt a fogam a csúcsminőségre, elég a jó, vagy nagyon jó is. Ha egy objektívért négyszer-ötször annyit adsz, mint egy valamivel kisebb fényerejűért, ami alig dolgozik gyengébben, azt luxusnak nevezem.... Jellemző páros a 85 f1,8 vs 85 f1,2
Luxusobjektívem csak az a 24L volt. A 135 f2L már jóval olcsóbban jött és bőven megérte az árát. Tkp. azon spóroltam, hogy inkább legyen kevesebb üvegem, de azok jók legyenek. Most is ez a fő szempont. |
|
Előzmény:
 |
61antana
2009-10-15 21:06:44
|
24
|
Nem baj, ha van OFF. Akkor legalább olvasmányos lesz a topic. :)
Hát...a 24L-ből sem az egyest, sem a kettest nem tartom kimagasló obinak. Tehát, nem mondanám, hogy a canon ott van a csúcson. Képminőségileg a 24TS-E II a csúcs. Nekem tetszik a nikkor 14-24-es, de 24mm-en jobb az előbb említett tilt-shift, mint nikon. Viszont ezt azért nem lehet általános célokra használni (24TS-E II-t). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|