|
|
|
|
 |
61antana
2009-10-15 21:16:39
|
26
|
Hát... :)) Képminőségileg jobb sokkal a 24TS-E II. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2009-10-15 21:11:39
|
25
|
| Azért az 1,4/24 II elég jó |
|
Előzmény:
 |
61antana
2009-10-15 21:06:44
|
24
|
Nem baj, ha van OFF. Akkor legalább olvasmányos lesz a topic. :)
Hát...a 24L-ből sem az egyest, sem a kettest nem tartom kimagasló obinak. Tehát, nem mondanám, hogy a canon ott van a csúcson. Képminőségileg a 24TS-E II a csúcs. Nekem tetszik a nikkor 14-24-es, de 24mm-en jobb az előbb említett tilt-shift, mint nikon. Viszont ezt azért nem lehet általános célokra használni (24TS-E II-t). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|