Keresés

Részletes keresés

nord Creative Commons License 2009-10-15 21:20:09 28
Portréztál te már TS obival is. :)
seeman Creative Commons License 2009-10-15 21:17:47 27
Nekem sose fájt a fogam a csúcsminőségre, elég a jó, vagy nagyon jó is. Ha egy objektívért négyszer-ötször annyit adsz, mint egy valamivel kisebb fényerejűért, ami alig dolgozik gyengébben, azt luxusnak nevezem.... Jellemző páros a 85 f1,8 vs 85 f1,2

Luxusobjektívem csak az a 24L volt. A 135 f2L már jóval olcsóbban jött és bőven megérte az árát. Tkp. azon spóroltam, hogy inkább legyen kevesebb üvegem, de azok jók legyenek. Most is ez a fő szempont.
nemethla Creative Commons License 2009-10-15 21:11:39 25
Azért az 1,4/24 II elég jó
A hozzászólás:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:06:44 24
Nem baj, ha van OFF. Akkor legalább olvasmányos lesz a topic. :)

Hát...a 24L-ből sem az egyest, sem a kettest nem tartom kimagasló obinak. Tehát, nem mondanám, hogy a canon ott van a csúcson. Képminőségileg a 24TS-E II a csúcs. Nekem tetszik a nikkor 14-24-es, de 24mm-en jobb az előbb említett tilt-shift, mint nikon. Viszont ezt azért nem lehet általános célokra használni (24TS-E II-t).
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2009-10-15 20:43:51 21
Annak más oka van. Jó árfekvésű és képminőségű 35-öst könnyű volt találni, a 24-es nem tetszett. A jó 35-ös és a nagyon jó 85-ös közé itt az 50-est tartottam feleslegesnek. Vettem alájuk és föléjük még egyet-egyet.

De ez itt és most: OFF!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!