Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-10-15 22:14:32 33
Hú, abban profi vagyok! (nem a csillagászatban, hanem abban, hogy a csillagászathoz nem értő emberrel vitatkozzak! Nem is hiszed, hányszor fordult már elő, hogy érdeklődő kérdezett valamit, tudtam a választ, így válaszoltam, de szerinte hülyeséget mondtam. Csúcs ez az érzés, így foglahatnám össze.)
A hozzászólás:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:00:04 23
Vitatkoznék én veled a csillagászatról, csak kár, hogy nem értek hozzá :)
Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2009-10-15 20:50:54 22
Hát találjunk ki valamit, amibe jól bele tudunk kötni! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!