Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:00:04 23
Vitatkoznék én veled a csillagászatról, csak kár, hogy nem értek hozzá :)
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-10-15 20:50:54 22
Hát találjunk ki valamit, amibe jól bele tudunk kötni! :))
Előzmény:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 20:10:03 11
Egyre többet értek mostanában veled is egyet. :)) (nem mintha régebben vitáztunk volna)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!