Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 21:06:44 24
Nem baj, ha van OFF. Akkor legalább olvasmányos lesz a topic. :)

Hát...a 24L-ből sem az egyest, sem a kettest nem tartom kimagasló obinak. Tehát, nem mondanám, hogy a canon ott van a csúcson. Képminőségileg a 24TS-E II a csúcs. Nekem tetszik a nikkor 14-24-es, de 24mm-en jobb az előbb említett tilt-shift, mint nikon. Viszont ezt azért nem lehet általános célokra használni (24TS-E II-t).
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2009-10-15 20:43:51 21
Annak más oka van. Jó árfekvésű és képminőségű 35-öst könnyű volt találni, a 24-es nem tetszett. A jó 35-ös és a nagyon jó 85-ös közé itt az 50-est tartottam feleslegesnek. Vettem alájuk és föléjük még egyet-egyet.

De ez itt és most: OFF!
Előzmény:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 20:30:16 19
Na jó, de most is FF-et használsz és van 35mm-esed.
Nem hülyeség az, amit az amcsik "holly trinity"-nek hívják, 35L, 85L II és 135L.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!