|
|
|
|
 |
seeman
2009-10-15 20:43:51
|
21
|
Annak más oka van. Jó árfekvésű és képminőségű 35-öst könnyű volt találni, a 24-es nem tetszett. A jó 35-ös és a nagyon jó 85-ös közé itt az 50-est tartottam feleslegesnek. Vettem alájuk és föléjük még egyet-egyet.
De ez itt és most: OFF! |
|
A hozzászólás:
 |
61antana
2009-10-15 20:30:16
|
19
|
Na jó, de most is FF-et használsz és van 35mm-esed. Nem hülyeség az, amit az amcsik "holly trinity"-nek hívják, 35L, 85L II és 135L. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2009-10-15 20:25:23
|
18
|
| Ő 1D-re keresi. Arra megfelel mindkettő. Nekem a FF gépemre volt egy mindenféle vázon nagyon bevált 50-esem. Az alá felesleges lett volna egy drága 35-ös fix. Így lett 24-es. Tkp. most is sokallom a 4 fixet. 3 objektív lenne az ideális. Így valamelyik rendre kimarad a buliból. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|