|
|
|
|
 |
61antana
2009-10-15 20:30:16
|
19
|
Na jó, de most is FF-et használsz és van 35mm-esed. Nem hülyeség az, amit az amcsik "holly trinity"-nek hívják, 35L, 85L II és 135L. |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2009-10-15 20:25:23
|
18
|
| Ő 1D-re keresi. Arra megfelel mindkettő. Nekem a FF gépemre volt egy mindenféle vázon nagyon bevált 50-esem. Az alá felesleges lett volna egy drága 35-ös fix. Így lett 24-es. Tkp. most is sokallom a 4 fixet. 3 objektív lenne az ideális. Így valamelyik rendre kimarad a buliból. |
|
Előzmény:
 |
61antana
2009-10-15 20:17:46
|
15
|
Canonos korodban nem hallgattál rám, hogy a 35-ös egy falat kenyér. :) Vagy az ára riasztott el?
Felújítás nem csak erre (24-70), más obira is ráférne (70-200 f/2.8 IS), de azért még most is jól használható FF-en is. Legalábbis én eddig nem panaszkodtam rá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|