Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 20:31:49 20
Erről láttam egy tesztfotót nyomtatva, elég jónak tűnt. Sokkal jobb, mint a régi sigma 24-70-es.
A hozzászólás:
Messer22 Creative Commons License 2009-10-15 20:19:57 17
HI

Erről szeretnéj infót:
sigma 24-60 2.8 ex

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!