|
|
|
|
 |
seeman
2009-10-15 20:25:23
|
18
|
| Ő 1D-re keresi. Arra megfelel mindkettő. Nekem a FF gépemre volt egy mindenféle vázon nagyon bevált 50-esem. Az alá felesleges lett volna egy drága 35-ös fix. Így lett 24-es. Tkp. most is sokallom a 4 fixet. 3 objektív lenne az ideális. Így valamelyik rendre kimarad a buliból. |
|
A hozzászólás:
 |
61antana
2009-10-15 20:17:46
|
15
|
Canonos korodban nem hallgattál rám, hogy a 35-ös egy falat kenyér. :) Vagy az ára riasztott el?
Felújítás nem csak erre (24-70), más obira is ráférne (70-200 f/2.8 IS), de azért még most is jól használható FF-en is. Legalábbis én eddig nem panaszkodtam rá. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2009-10-15 20:13:04
|
14
|
| A 24-70-esre ráférne egy kis frissítés. APS-H-ra azonban megfelel így is (kivéve a becsillanási hajlamot). A 35-ös egyértelműen alapobi egy ilyen vázon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|