Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 20:17:46 15
Canonos korodban nem hallgattál rám, hogy a 35-ös egy falat kenyér. :) Vagy az ára riasztott el?

Felújítás nem csak erre (24-70), más obira is ráférne (70-200 f/2.8 IS), de azért még most is jól használható FF-en is. Legalábbis én eddig nem panaszkodtam rá.
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2009-10-15 20:13:04 14
A 24-70-esre ráférne egy kis frissítés. APS-H-ra azonban megfelel így is (kivéve a becsillanási hajlamot). A 35-ös egyértelműen alapobi egy ilyen vázon.
Előzmény:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 20:07:41 10
A végén még hasonló lesz az ízlésünk? :)))) (én is ezt írtam volna)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!