Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 20:12:59 13
Láttam a hirdetésedet, hogy keresel ilyet. Igazából nem is nagyon értettem.

Gondolom az ár a legfőbb ok. De egy picit hozzá tennél és egy újszerű 1.4/50-est vehetnél.
A hozzászólás:
JordanT Creative Commons License 2009-10-15 18:40:27 9
Canon 50/1.8 Mk1-es objektívről kinek mi a véleménye?
Elsősorban portrézni használnám.

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!