Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2009-10-15 20:10:03 11
Egyre többet értek mostanában veled is egyet. :)) (nem mintha régebben vitáztunk volna)
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-10-15 17:28:41 8
Felvettem a kedvencek közé. Oszt majd kiderül, mivé válik.

Legyen vita is! Ugyanis a vita nem azt jelenti a szememben, hogy a másik féllel, annak személyével van bajom! Ha nem lehetne sosem ellentmondani, akkor az ultiban sem lehetne kontrát mondani! Holott a kontra az egyértelműen azt fejezi ki, hogy valamit másként itél meg az ember! De attól még senkinek nem jut eszébe, hogy a másikat hülyének néznénk.


Iilletve az ultiban azért olykor igen :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!