|
|
|
|
 |
61antana
2009-10-15 20:10:03
|
11
|
| Egyre többet értek mostanában veled is egyet. :)) (nem mintha régebben vitáztunk volna) |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2009-10-15 17:28:41
|
8
|
Felvettem a kedvencek közé. Oszt majd kiderül, mivé válik.
Legyen vita is! Ugyanis a vita nem azt jelenti a szememben, hogy a másik féllel, annak személyével van bajom! Ha nem lehetne sosem ellentmondani, akkor az ultiban sem lehetne kontrát mondani! Holott a kontra az egyértelműen azt fejezi ki, hogy valamit másként itél meg az ember! De attól még senkinek nem jut eszébe, hogy a másikat hülyének néznénk.
Iilletve az ultiban azért olykor igen :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|