Keresés

Részletes keresés

Ronai_Peter* Creative Commons License 2009-10-15 16:56:17 5
Hmmm. Azt a topikot vagy fél éve kivettem a kedvencekből.
Remélem itt béke lesz...
Sok sikert :-)
A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2009-10-15 12:52:38 3
csak a szélsőségek ne.....egyébként érdekes dolgok történtek, órákig megszűnt az obitesztes topik, a saját indexes kedvenceimből is, majd most már megint él...nem baj, eoska maradhat ott, mi meg itt kéményezünk nélküle))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-10-15 12:49:21 2
És a politikai hovatartozás az smafu?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!