|
|
|
|
 |
nemethla
2009-10-15 12:52:38
|
3
|
| csak a szélsőségek ne.....egyébként érdekes dolgok történtek, órákig megszűnt az obitesztes topik, a saját indexes kedvenceimből is, majd most már megint él...nem baj, eoska maradhat ott, mi meg itt kéményezünk nélküle)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-10-15 12:49:21
|
2
|
| És a politikai hovatartozás az smafu? |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2009-10-15 11:54:00
|
-
|
| Próbáljunk meg értelmes dolgokkal kitölteni egy új topikot...ahol továbbra is kérhet tanácsot, írhat véleményt bárki; tekintet nélkül faji, vallási és bayonetti hovatartozására! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|