Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2009-10-15 12:52:38 3
csak a szélsőségek ne.....egyébként érdekes dolgok történtek, órákig megszűnt az obitesztes topik, a saját indexes kedvenceimből is, majd most már megint él...nem baj, eoska maradhat ott, mi meg itt kéményezünk nélküle))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-10-15 12:49:21 2
És a politikai hovatartozás az smafu?
Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2009-10-15 11:54:00 -
Próbáljunk meg értelmes dolgokkal kitölteni egy új topikot...ahol továbbra is kérhet tanácsot, írhat véleményt bárki; tekintet nélkül faji, vallási és bayonetti hovatartozására!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!