|
|
|
|
 |
nemethla
2009-10-15 12:14:02
|
1
|
| Hát persze! Ha pedig akarod, még Zeissel is összehasonlíthatod... |
|
A hozzászólás:
 |
61antana
2009-10-15 12:01:12
|
0
|
| Nem tudom, hogy jól értem-e? Szóval a nikonosok is írhatnak a canon objektívről? :))) |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2009-10-15 11:54:00
|
-
|
| Próbáljunk meg értelmes dolgokkal kitölteni egy új topikot...ahol továbbra is kérhet tanácsot, írhat véleményt bárki; tekintet nélkül faji, vallási és bayonetti hovatartozására! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|