Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2009-10-15 12:14:02 1
Hát persze! Ha pedig akarod, még Zeissel is összehasonlíthatod...
A hozzászólás:
61antana Creative Commons License 2009-10-15 12:01:12 0
Nem tudom, hogy jól értem-e? Szóval a nikonosok is írhatnak a canon objektívről? :)))
Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2009-10-15 11:54:00 -
Próbáljunk meg értelmes dolgokkal kitölteni egy új topikot...ahol továbbra is kérhet tanácsot, írhat véleményt bárki; tekintet nélkül faji, vallási és bayonetti hovatartozására!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!