Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-10-15 12:49:21 2
És a politikai hovatartozás az smafu?
61antana Creative Commons License 2009-10-15 12:01:12 0
Nem tudom, hogy jól értem-e? Szóval a nikonosok is írhatnak a canon objektívről? :)))
A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2009-10-15 11:54:00 -
Próbáljunk meg értelmes dolgokkal kitölteni egy új topikot...ahol továbbra is kérhet tanácsot, írhat véleményt bárki; tekintet nélkül faji, vallási és bayonetti hovatartozására!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!