|
|
|
|
 |
KM
2009-10-14 07:44:44
|
275
|
| itt olvashatsz róla a többi napelemmel összevetésben |
|
A hozzászólás:
 |
andersenfamili
2009-10-13 22:33:26
|
274
|
És ez már jó régenten így vagyon. Ezé asztán maradt az EPS elem.
Na de mit szol a "ungarise folklór" az legújabb magyar csodához? Napelemes tetőcserép?
Könyörgöm nyisson valaki neki topikot?!?! |
|
Előzmény:
 |
febeee
2009-10-13 12:42:39
|
273
|
Én most jártam a www.vekla.hu-n és díjtartozás miatt az oldal nem üzemel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|