Keresés

Részletes keresés

andersenfamili Creative Commons License 2009-10-13 22:33:26 274

És ez már jó régenten így vagyon. Ezé asztán maradt az EPS elem.

 

Na de mit szol a "ungarise folklór" az legújabb magyar csodához? Napelemes tetőcserép?

Könyörgöm nyisson valaki neki topikot?!?!

A hozzászólás:
febeee Creative Commons License 2009-10-13 12:42:39 273

Én most jártam a www.vekla.hu-n és díjtartozás miatt az oldal nem üzemel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!