Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2009-10-13 09:47:35 271
Hol??? Cimet, vagy helyszinleirast tudsz adni? Gondolom hrsz. az nincs keznel, az lenne a legjobb:)
A hozzászólás:
Fabianus Creative Commons License 2009-10-13 09:28:10 270
Én egyet láttam Szentendrén, ami állítolag abból épült, de kivülről semmi különös.
Előzmény:
kisidi Creative Commons License 2009-10-13 08:53:06 269
Kösz, nagyon kíváncsi vagyok! Beleolvastam az ottani eszmecserébe, de hátha elkerülte a figyelmem: Végül is látta valaki azt a társasházat ami a csodaanyagból készült? Én pár hete pont az egyik rádióba hallottam a VK-tól, hogy több éve felépült Szentendrén, ha jól emlékszem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!