|
|
|
|
 |
Axióma
2009-10-13 09:47:35
|
271
|
| Hol??? Cimet, vagy helyszinleirast tudsz adni? Gondolom hrsz. az nincs keznel, az lenne a legjobb:) |
|
A hozzászólás:
 |
Fabianus
2009-10-13 09:28:10
|
270
|
| Én egyet láttam Szentendrén, ami állítolag abból épült, de kivülről semmi különös. |
|
Előzmény:
 |
kisidi
2009-10-13 08:53:06
|
269
|
| Kösz, nagyon kíváncsi vagyok! Beleolvastam az ottani eszmecserébe, de hátha elkerülte a figyelmem: Végül is látta valaki azt a társasházat ami a csodaanyagból készült? Én pár hete pont az egyik rádióba hallottam a VK-tól, hogy több éve felépült Szentendrén, ha jól emlékszem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|