Keresés

Részletes keresés

kisidi Creative Commons License 2009-10-13 08:53:06 269
Kösz, nagyon kíváncsi vagyok! Beleolvastam az ottani eszmecserébe, de hátha elkerülte a figyelmem: Végül is látta valaki azt a társasházat ami a csodaanyagból készült? Én pár hete pont az egyik rádióba hallottam a VK-tól, hogy több éve felépült Szentendrén, ha jól emlékszem.
A hozzászólás:
KM Creative Commons License 2009-10-12 20:56:54 268
Vekla sajtótájékoztató lesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!