Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
találtcicák Creative Commons License 2009-10-11 13:16:37 19
a cicákról itt egy kép :)
Előzmény:
találtcicák Creative Commons License 2009-10-11 13:15:49 18
sziasztok!

tegnap találtam a hajógyárin 3 db nagyon édes kiscicát. A szemünk láttára dobták ki őket az egyik fához,aztán azon a területen az őr,meg rá akarta volna uszítani a kutyáját,hogy egye meg őket,hogy ne legyen velük gond....szerencsére időben érkeztünk és hazavittem őket.
Kettőnek gazdit keresünk sos-ben (1 fekete-fehér fiú-1 fehér-szürke lány) Nálam nem lehetnek sokáig,mert két kutyám van.

Ha érdekelnek titeket írjatok vagy hívjatok!

0620-468-0256
serowina@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!